ново
X-BT-GR V3 Неръждаеми шпилки

Шпилка за закрепване на решетки и рифелова ламарина към стомана в силно корозивни среди
- Основни материали: Леярски чугун, Стомана, Неръждаема стомана
- Минимална дебелина на основния материал (стомана): 8 mm
- Корозионна защита: Корозионна защита, еквивалентна на A4(316)
ultimate
Изберете опции
Количество
Пакети
Общо Броя
1
Не може да видите персонализираните цени за Вашата компания
Цена без ДДС след отстъпка
Възникна грешка при зареждане на цената
Моля, свържете се с нас
Технически данни
Основни материали
Леярски чугун, Стомана, Неръждаема стомана
Минимална дебелина на основния материал (стомана)
8 mm
Корозионна защита
Корозионна защита, еквивалентна на A4(316)
Условия на околната среда
На открито, области с тежко промишлено замърсяване
Материал
Дуплексна неръждаема стомана (1.4462)
Диаметър на резбата
8 mm
Тип на точката
Тъп връх
Клас на продукта
Ultimate
Документи
pdf X-BT V3 Техническо ръководство 07/2026 г., английски [ 11.5 MB ]
Характеристики и приложения
Характеристики
- Не се изисква допълнителна обработка при стомана с предпазно покритие – защитата срещу корозия остава непокътната
- Надеждни – създава истинска заварка към основата за изключително здраво закрепване и висока товароносимост
- Бърза и преносима система – идеална за закрепване директно към стомана с покритие или обработена стомана, без да са необходими дълги кабели за електрозахранване
- Висока устойчивост на корозия и вибрации – подходящи за употреба в соленоводна среда, крайбрежни съоръжения, нефтопреработвателната промишленост, електроцентрали и др.
Приложения
- Закрепване на решетки към стоманени конструкции с помощта на фланци за подови решетки X-FCM-F или X-FCM-R и елементи за решетки X-FCS
- Закрепване на кабелни скари, монтажни профили, коси подпори, леки електроинсталации (Т-профили, табла, разпределителни кутии), довършителни работи и много други
- Подходящ за закрепване на решетки в зоната на вълната (при използване с дискове за подови решетки X-FCM-R HL) и подходящ за крепежи, устойчиви на натоварвания на сряз (при използване с крепежни елементи за подови решетки X-FCS)
- Закрепване на шпилки към стомана
- Закрепване към греди с пожарозащитно покритие (PFP)
За информация относно сертификати и одобрения, моля, вижте отделните артикули.
Свързани продукти
Безкабелен уред за директен монтаж за закрепване на X-BT шпилка към стомана с предпазно покритие в корозивни среди (платформа Nuron)
Степенчато свредло за предварително пробиване на отвори за крепежни елементи X-BT от ново поколение
Поискай демонстрация на живо
Желаете ли да видите този продукт в действие на Ваш обект? Заявете безплатна демонстрация и наш специалист скоро ще се свърже с Вас за да уточни подрабностите за срещата. Услугата е достъпна само за фирми.
Поискай демонстрация на живо
